Tools

ТУРНИР ПЛОВДИВ 2016

Международен панаир Пловдив, палата № 7

head 2016

Четвъртък, 19 Окт 2017

КЛАСИРАНЕ

Е-мейл Печат ПДФ

НАЦИОНАЛНА КУПА ТУРНИР ПЛОВДИВ 2011

КВАЛИФИКАЦИЯ ЗА ЕВРОПЕЙСКО И БАЛКАНСКО ПЪРВЕНСТВО

Категория: Фитнес Жени

състезател

клуб

град

total

място

1

Звезделина Георгиева

Олимпия Джим

Варна

12

1

2

Валентина Желева

Леон

Казанлък

15

2

Категория: Бодифитнес Жени

състезател

клуб

град

total

място

3

Любомира Стефчева

Масъл Арт

Пловдив

9

3

4

Ирина Колева

Мега Мен

Варна

15

5

6

Милена Маджункова

Леон

Казанлък

12

4

7

Дани Бахчеванова

Масъл Арт

Пловдив

4

1

8

Бони Серафимова

Пауър енд Бюти

София

5

2

Категория: Ветерани Мъже Културизъм

състезател

клуб

град

total

място

9

Ясен Янков

Спорт Груп

София

6

2

10

Павел Любенов

Аполон Роси

Кюстендил

3

1

Категория: Кл. Културизъм до 171 см

състезател

клуб

град

total

място

11

Константин Паскалев

Леон

Казанлък

3

1

12

Алиш Хамди

Мега Мен

Варна

9

3

13

Даниел Николов

Аполон Роси

Кюстендил

6

2

Категория: Кл. Културизъм до 175 см

състезател

клуб

град

total

място

14

Димитър Иванов

Радо Джим

София

9

3

15

Антон Димитров

Титан

Кърджали

15

5

16

Тимур Сеферов

1-ва Школа КФ

София

8

2

17

Апостол Петков

Анимал Зон

Поморие

3

1

18

Красимир Петров

Леон

Казанлък

9

4

Категория: Кл. Културизъм до 180 см

състезател

клуб

град

total

място

19

Любомир Иванов

Радо Джим

София

9

3

20

Николай Рашков

Олимпия Джим

Варна

11

4

21

Благой Стоянов

Гладиатор

Разград

18

6

22

Николай Стоянов

Леон

Казанлък

3

1

23

Георгиос Сърбинов

Анимал Зон

Поморие

15

5

24

Цветан Атанасов

Анимал Зон

Поморие

6

2

Категория: Кл. Културизъм над 180 см

състезател

клуб

град

total

място

26

Борислав Георгиев

Силвър Джим

София

18

6

27

Мартин Марков

Мега Мен

Варна

7

2

28

Галин Балков

Анимал Зон

Поморие

12

5

29

Десислав Серафимов

Пауър енд Бюти

София

12

4

30

Велизар Маринов

Преслав

В.Търново

21

7

31

Йордан Станев

ЦСКА

София

9

3

32

Андрей Андреев

Пауър енд Бюти

София

3

1

Категория: Културизъм Мъже до 65 кг

състезател

клуб

град

total

място

33

Славян Георгиев

Чавдар

Б.Слатина

9

3

34

Радослав Ангелов

Олимпия

Русе

6

2

35

Цветан Цветанов

Ти Рекс

В.Търново

3

1

Категория: Културизъм Мъже до 70 кг

състезател

клуб

град

total

място

36

Генади Симеонов

Радо Джим

София

6

2

37

Николай Георгиев

Чавдар

Б.Слатина

9

3

38

Гюнай Мустафа

Пауър енд Бюти

София

3

1

Категория: Културизъм Мъже до 75 кг

състезател

клуб

град

total

място

39

Йовко Тихов

Екс. Нутришън

София

15

5

40

Петър Петриков

Радо Джим

София

18

6

41

Мариян Френгиев

Леон

Казанлък

11

4

42

Валентин Ражанков

Пауър енд Бюти

София

3

1

44

Герасим Драгнев

Велев

Варна

9

3

45

Пламен Райков

Кобра

Ст. Загора

6

2

Категория: Културизъм Мъже до 80 кг

състезател

клуб

град

total

място

46

Христомир Христов

Екс. Нутришън

София

3

1

Категория: Културизъм Мъже до 85 кг

състезател

клуб

град

total

място

47

Николай Николов

Ти Рекс

В.Търново

15

5

48

Пламен Кърджалийски

Радо Джим

София

12

4

49

Даниел Рошков

Радо Джим

София

9

3

50

Тошко Тодоров

Масъл Арт

Пловдив

6

2

51

Свилен Русанов

Преслав

В.Търново

18

6

52

Петър Борисов

Масъл Арт

Пловдив

3

1

Категория: Културизъм Мъже до 90 кг

състезател

клуб

град

total

място

53

Йордан Коршутов

Анимал Зон

Поморие

12

4

55

Начо Лалов

Флекс

Карлово

15

5

56

Валентин Игнатов

Леон

Казанлък

5

2

57

Никола Николов

Пауър енд Бюти

София

9

3

58

Насър Ал Ахмед

Славия Спортес

София

4

1

Категория: Културизъм Мъже до 100 кг

състезател

клуб

град

total

място

59

Станимир Дърваров

Леон

Казанлък

12

4

60

Динко Желязков

Пауър енд Бюти

София

3

1

62

Георги Славов

Пауър енд Бюти

София

6

2

63

Петьо Шишков

Чавдар

Б.Слатина

9

3

Категория: Културизъм Мъже над 100 кг

състезател

клуб

град

total

място

64

Юлий Русев

Масъл Арт

Пловдив

3

1

65

Николай Стоянов

Флекс

Карлово

9

3

66

Иван Илиев

Кобра

Ст.Загора

6

2

67

Детелин Койчев

Гладиатор

Разград

12

4

Категория: Абсолютна

състезател

клуб

град

total

място

35

Цветан Цветанов

Ти Рекс

В.Търново

24

8

38

Гюнай Мустафа

Пауър енд Бюти

София

17

6

42

Валентин Ражанков

Пауър енд Бюти

София

7

2

46

Христомир Христов

Екс. Нутришън

София

3

1

52

Петър Борисов

Масъл Арт

Пловдив

13

4

58

Насър Ал Ахмед

Славия Спортес

София

13

5

60

Динко Желязков

Пауър енд Бюти

София

10

3

64

Юлий Русев

Масъл Арт

Пловдив

21

7

Категория: Смесени двойки

състезател

клуб

град

total

място

101

Бони Серафимова

Десислав Серафимов

Пауър енд Бюти

София

3

1

103

Ирина Колева

Мартин Марков

Мега Мен

Варна

6

2

30.04.2011 г.